RELACJA Z DNI OTWARTYCH 2018

RELACJA Z DNI OTWARTYCH CENTRUM WÓZKÓW INWALIDZKICH 18-19.05.2018

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym i nieobecnym, klientom i wystawcom, wszystkim „pomocnym dłoniom” i „ciepłym słowom” które tak bardzo przydały się w tym czasie kiedy, pogoda niestety nie rozpieszczała.

Zapytacie czy się udało? Udało się na 200%. Mimo wszystkich przeciwności jesteśmy dumni, że mogliśmy was gościć w te dni. Dni otwarte organizowaliśmy po raz pierwszy, ale zainteresowanie i odzew społeczności która nas odwiedziła, jest tak motywujące, że postanowiliśmy już co roku organizować dla was pokaz i prezentacje najpotrzebniejszych urządzeń medycznych. Będziemy przeplatać wydarzenie ciekawostkami, rozrywkami, szerokim uśmiechem i ogromną porcją WIEDZY! Staramy się wcielić w naszego klienta i wiemy jakie przerażenie wywołuje biurokracja związana z pozyskaniem środków na wymarzony wózek, wyposażenie domu czy specjalistyczne urządzenie rehabilitacyjne. Obiecujemy, że będziemy się starać posiąść tony informacji by móc przekazać je wam w sposób bardziej przystępny.

Jesteśmy dumni również z faktu, że było o nas głośno i to nie z byle powodu. Byliśmy w tym roku darczyńcami. Przekazaliśmy świetne urządzenie do rehabilitacji w wodzie dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Jest nam niezmiernie miło, że udało się osiągnąć długo zakładany cel. Możemy w tym miejscu złożyć drugą obietnicę, że co roku będziemy się starać żeby zorganizowane przez nas wydarzenie łączyło się z jakimś celem charytatywnym.

Poniżej zamieszczamy linki do mediów w których byliśmy zauważeni oraz plan imprezy który zrealizowaliśmy w 90%.Czekamy na odzew ze szpitala jak sprawuje się urządzenie, relacje zdamy niebawem na naszym fanpage oraz w aktualnościach, a już teraz chcemy Serdecznie Zaprosić na wydarzenie już w przyszłym roku. Zachęcamy do aktywnego udziału, piszcie, dzwońcie, odwiedzajcie nas i informujcie co chcielibyście zobaczyć na Dniach Otwartych Centrum Wózków Inwalidzkich vol.2 w roku 2019.