Elektryczne

Dla osób pragnących poczuć prawdziwą swobodę polecamy ogromny wybór wózków inwalidzkich o napędzie elektrycznym oraz skuterów. Posiadamy w swojej ofercie między innymi kompletnie wyjątkowy model skutera elektrycznego o nazwie Gatsby. Jego niecodzienność polega na unikalnej stylistyce, która przypomina legendarnego Forda T produkowanego na początku XX wieku. Z wielką radością informujemy, że jesteśmy jedynymi dystrybutorami tego wózka na rynku Polskim.

Posiadamy ponadto skuter inwalidzki składany, który gabarytami transportowymi przypomina walizkę podróżną. Uzupełnieniem oferty wózków elektrycznych składanych, są wózki silnikowe ważące zaledwie 25kg i składające się w czasie około 1 sekundy. Produkty te cieszą się ogromną popularnością w stanach zjednoczonych oraz w Europie zachodniej, zarówno wśród osób niepełnosprawnych jak i tych których wiek nie pozwala na pokonywanie dłuższych dystansów piechotą. Ich gabaryty, łatwość składania i waga sprawiają, że jest to produkt idealny m.in. dla osób kochających podróże.

W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych wózków elektrycznych. W razie problemów z wybraniem, zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem – nasz zespół jest doświadczony i z przyjemnością pomoże w wyborze i dopasowaniu odpowiedniego modelu.