Siedziska ortopedyczne

W naszym asortymencie dostępny jest sprzęt rehabilitacyjny dla najmłodszych. Nasze siedziska będą nieocenionym wsparciem w opiece nad dziećmi ze schorzeniami ortopedycznymi oraz chorobami układu ruchu , znacznie utrudniającymi samodzielne utrzymanie pionowej pozycji ciała.

Przygotowaliśmy siedziska ortopedyczne, wykonane z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, które doskonale sprawdzą się nie tylko w specjalistycznych placówkach, ale i w domu, stanowiąc wsparcie w codziennej rehabilitacji najmłodszych. W naszym asortymencie dostępne są modele w wielu rozmiarach, co pozwala znaleźć idealną wersję zarówno dla małych, jak i starszych dzieci.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, w tym m.in. kamizelce, specjalnym pasom, regulowanym podłokietnikom i podnóżkom, a także innym udogodnieniom, nasze foteliki zapewniają odpowiednie ułożenie i podparcie ciała. Dzięki temu, mogą być używane podczas rozmaitych czynności, w tym m.in. zabawy, nauki, czy spożywania posiłków, dbając o prawidłową postawę i maksymalny komfort dziecka.