Foteliki Samochodowe

Zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa w autach jest trudniejsze niż myślimy. Nie wszystkie foteliki samochodowe (szczególnie te tańsze) rzeczywiście spełniają odpowiednie normy i wymagania dotyczące odpowiedniej ochrony.

Nasz sklep oferuje wykonane z wytrzymałych materiałów foteliki samochodowe, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Produkty mogą być wyposażone m.in. w pasy bezpieczeństwa, peloty stabilizujące tułów, regulację kąta oparcia, wysokości i oparcia oraz wygodne zagłówki. Mamy także w naszym asortymencie wiele modeli rehabilitacyjnych, odpowiednich dla maluchów z np. dziecięcym porażeniem mózgowym.

Oferowane produkty pomogą w bezpiecznym transporcie i mają wbudowane szereg funkcji, pomagających w wymodelowaniu odpowiedniej pozycji czy wsparciu szyi oraz głowy.

Niemieckie foteliki firmy Hernik bazujące na podzespołach Recaro, obecnie podbijają rynek Europejski. Posiadają regulację kąta oparcia w standardowym wyposażeniu, a gama dostępnych modeli pozwala na bezpieczne przewożenie użytkownika od pierwszych miesięcy życia aż do osiągnięcia nawet 175cm wzrostu. Z radością informujemy, że jesteśmy dystrybutorem fotelików samochodowych firmy Hernik na rynku Polskim.

Jeśli żaden fotelik nie spełni wymagań, posiadamy również różne modele pasów stabilizujących, mocowanych do fotela Twojego samochodu.

Z radością informujemy, że specjalizujemy się w pomocy w uzyskiwaniu dofinansowania do wyposażenia posiadanego samochodu z pilotażowego programu Aktywny Samorząd 2018. Obszar A zadanie 1 pozwala na zakup i montaż oprzyrządowania do posiadanego samochodu w kwocie nawet do 8000 zł.

Skorzystaj z naszych produktów, które sprawią, że jazda w aucie będzie bezpieczna i przyjemna dla każdego.