Łóżka rehabilitacyjne

Specjalnie z myślą o osobach chorych, przygotowaliśmy rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie zapewnienie im maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. W naszym asortymencie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, które doskonale sprawdzą się nie tylko w specjalistycznych placówkach medycznych, ale także w zaciszu domowym.

Prezentujemy modele, pochodzące od renomowanych producentów, w tym m.in. Vermeiren czy Burmeier, przeznaczone dla osób chorych oraz ich opiekunów, Oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, w tym m.in. drewna oraz metalu malowanego proszkowo, odpornego na czynniki zewnętrzne. Wzbogacone zostały w wiele udogodnień, w tym m.in. dzielone leże i sterowanie elektryczne, pozwalające na dopasowanie parametrów łóżka pod kątem indywidualnych potrzeb chorego.

Rozwiązania zastosowane w naszym sprzęcie rehabilitacyjnym, pozwalają zapewnić osobom wymagającym długoterminowej opieki należyty komfort. Niektóre modele, można dodatkowo wyposażyć w wieszak na kroplówki, tablet do podawania posiłków oraz inne akcesoria, pozwalające na zapewnienie choremu jak najlepszej opieki.