Schodołazy

Jednym z urządzeń, które ułatwiają codzienną pracę osobom niepełnosprawnym, jest schodołaz, pomagający osobom poruszającym się na wózku pokonać bariery w postaci schodów. Proponujemy Państwu dwa rodzaje urządzeń: schodołazy kroczące oraz gąsienicowe, które poruszają się odpowiednio za pomocą kół lub gąsienic. Nasz sprzęt może być stosowany zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Od niedawna posiadamy również w swojej ofercie schodołaz Dragon, który łączy zalety urządzenia typu kroczącego oraz gąsienicowego. Owe urządzenie łączy małe gabaryty, zwrotność i szybkość wyróżniające schodołaz kroczący, z płynnością i stabilnością schodołaza gąsienicowego. Urządzenie to może być również w łatwy sposób transportowane, ponieważ po złożeniu zmieści się do nawet niewielkiego bagażnika.

Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia są w stanie pokonywać ciasne i kręte klatki schodowe oraz są dostosowane nawet do bardzo dużych obciążeń. Niektóre z naszych produktów kroczących mogą być również wykorzystywane przez osoby starsze, które mają trudności z poruszaniem się, mimo że na co dzień nie jeżdżą na wózku inwalidzkim. Sprawne korzystanie umożliwia im zastosowanie wygodnego krzesła.