Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Poszukujemy osoby, która pozostanie z nami na dłużej 😊 Poszukujemy osoby cierpliwej, szukającej wyzwań, ale nie bojącej się ciężkiej pracy. Jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie jak powinno wyglądać stanowisko Twojej pracy? Będziesz miał okazje stworzyć je według własnej koncepcji, z naszą pomocą. Nie ważne czy jesteś osobą doświadczoną z wieloletnim stażem pracy o charakterze technicznym, czy dopiero co skończyłeś technikum i chciałbym uzyskać wiedzę i rzadką specjalizację na rynku.

Czym się zajmujemy? Staramy się nieść ludziom pomoc w różnych sytuacjach. Dlatego też osoba na tym stanowisku powinna być elastyczna.

Przyjęcie przedmiotu na serwis, zebranie wywiadu o okolicznościach występowania usterki oraz spisanie wszystkiego na zleceniu, wymiana szczotek w silniku elektrycznym, wymiana opony/widelca/koła przedniego/łożyska, montaż podnośnika ściennego, wymiana akumulatorów i sprawdzenie ich sprawności miernikiem elektrycznym, ale również montaż klamki, czyszczenie i konserwacja wózka, rozpakowanie lub spakowanie przesyłki, dezynfekcja łóżka rehabilitacyjnego, montaż drabinki gimnastycznej, obniżenie wysokości zlewu, zaprawienie i pomalowanie ubytku w ścianie, ratowanie osoby na zablokowanym wózku inwalidzkim/łóżku rehabilitacyjnym. To tylko część czynności jakie mogą spotkać Cię na tym stanowisku.

Ogromnym plusem naszej oferty pracy jest to, że nie musisz umieć ani jednej czynności z wyżej wymienionych 😊 Wymagamy jednak, żebyś miał olbrzymią determinację by chcieć się nauczyć każdej z nich.

Czy masz doświadczenie, czy go nie masz, czy masz lat 18 czy 50, wykształcenie podstawowe/średnie lub wyższe, głosowałeś na PiS czy PO… nieistotne 😊 Jeśli jednak masz w sobie chęć pomagania innym, uważasz, że dałbyś sobie radę z powyższymi czynnościami, napisz krótko czemu uważasz, że to właśnie ty powinieneś dołączyć do szeregów Centrum Wózków Inwalidzkich.

 

List Motywacyjny oraz CV prosimy nadsyłać na adres opinie@centrumwozkow.eu

Treść tematu wiadomości: SERWISANT