Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Proponowane przez nas łóżka rehabilitacyjne charakteryzują się solidną konstrukcją i są estetycznie wykonane. Typy łóżek dostępne w naszej ofercie wykorzystywane są w szpitalach, na oddziałach rehabilitacyjnych, w domach pomocy społecznej, w ośrodkach opiekuńczych i leczniczych. Doskonale nadają się do długotrwałej pielęgnacji i rehabilitacji odbywanej w domu.
Nasze łóżka rehabilitacyjne elektryczne umożliwiają regulację wysokości leża, kąta nachylenia oraz regulację segmentów przy pomocy bezprzewodowego pilota. Należy też pamiętać, że używając odpowiedniego sprzętu można przyśpieszyć rehabilitację chorego.
Ponadto wielofunkcyjne łóżka rehabilitacyjne zwiększają zakres samodzielności i niezależności osoby niepełnosprawnej. Łóżka rehabilitacyjne, posiadające opisane cechy mogą Państwo nabyć lub wypożyczyć w naszej firmie, do czego uprzejmie zachęcamy. W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego oferujemy łóżka w bardzo dobrym stanie technicznym, bo komfort pacjenta jest naszym priorytetem.