Spacerowe

Vermeiren Heidi -941-943-945.

Wózki Heidi 941, 943 i 945 przeznaczone są dla dzieci z dysfunkcją narządów ruchu i po porażeniach mózgowych. Bogata gama kolorystyczna ram i tapicerki oraz wygodna pozycja siedzenia zapewnia komfort fizyczny i psychiczny dziecku poruszającemu się na wózku.

Vermeiren Gemini

Nowej generacji wózek stwarzający ogromne możliwości różnych regulacji. W standardowej wersji: pasy na ramiona, klin, zagłówek.
Nowoczesny design nie pozostawia żadnych złudzeń, jest to wózek, który rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jego znakomitą funkcjonalność, ale także z powodu jego wyglądu I to co najważniejsze, waga wózka nie przekracza 13,5 kg.

SONY DSC

Geminii III jest wykonany ze stali aby mógł wytrzymać obciążenie do 60 kg. Stabilizacja tułowia jest kluczowa dla utrzymania prawidłowej postawy i uzyskania prawidłowej stabilizacji , jest równie¿ odpowiedzialna za położenie głowy oraz kończyn górnych. Ciągle dbanie o prawidłową¹pozycję tułowia przekłada się na wzmocnienie funkcjonalności , minimalizuje możliwość wystąpienia urazów ortopedycznych, minimalizuje napięcia mięśniowe.

Vermeiren Gemini II

To nowej generacji wózek wykonany ze stali dla dzieci z porażeniem mózgowym. Gemini II to bliźniaczy brat znanego i sprawdzonego Gemini I przeznaczony dla większych dzieci. Nowoczesny design nie pozostawia żadnych złudzeń, jest to wózek, który rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jego znakomitą funkcjonalność, ale także z powodu jego wyglądu. Geminii II jest wykonany ze stali tak aby mógł wytrzymać obciążenie do 50 kg.

Vermeiren Gemini 2

Wózek jest przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością lub zaburzeniem czynności ruchu na skutek uszkodzenia mózgu. Modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie wózka do potrzeb dziecka. Wraz z szeroką gamą dostępnych kolorów ram i tapicerek Gemini 2 zapewni fizyczne i psychiczne wsparcie dla Państwa dziecka. Wózek przeznaczony jest do użycia wewnątrz jak i na zewnątrz budynków pod nadzorem opiekuna.

Thomashilfen  Easys 2

System Centralnej Amortyzacji siedziska zapewnia dziecku doskonałą wygodę na nierównej powierzchni, a także wpływa na bezpieczeństwo maksymalnie absorbując wstrząsy. System posiada blokadę amortyzacji, dlatego wózek nadaje się dla dzieci z różnymi schorzeniami. Rama wózka wyposażona została w tylne, pełne koła oraz przednie z możliwością ustawienia ich jako skrętne, dzięki czemu wózek jest bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Dodatkowym atutem przednich, skrętnych kół z blokadą jest możliwość prowadzenia w każdym, nawet trudnym terenie.

Thomashilfen  Easys 1

Posiada możliwość regulacji i precyzyjnego dopasowania w obrębie tułowia, bioder, kolan i stóp, dzięki czemu pewnie stabilizujemy dziecko i stwarzamy warunki dla maksymalnego komfortu. wyposażony w ramę i siedzisko spełniające wymogi nowoczesnej ergonomii. Wózek wyposażony w unikalny System Zbilansowanego Bezpieczeństwa, który zapewnia stałe położenie środka ciężkości wózka, w różnych ustawieniach pozycji siedziska (siedząca, półleżąca, leżąca), dzięki któremu wózek jest niezwykle stabilny.

R82 Stingray

Stingray jest dobrze zaprojektowanym wózkiem spacerowym o nowoczesnym wyglądzie, ze stylowymi kolorami tapicerek, co czyni go oczywistym wyborem dla każdego dziecka. Nowoczesna rama wykonana z włókna węglowego może być wyposażona w wiele ciekawych dodatkowych opcji jak koszyk czy plecak. Zachęci z pewnością każdą rodzinę do wspólnych spacerów. Rewolucyjna funkcja obracania o 180° siedziska umożliwia dziecku poznawanie otoczenia podczas spaceru lub kontakt wzrokowy z opiekunem.Funkcja realizowana również przy obciążonym wózku.

R82 Serval

Wózek Serval został zaprojektowany, aby ułatwić życie rodzicom i opiekunom, z równoczesnym utrzymaniem komfortu siedzenia dla dziecka. Serval występuje w dwóch rozmiarach a posiadając liczne możliwości regulacji, jest odpowiedni dla prawie każdego dziecka. Dokładnie i starannie zaprojektowana konstrukcja wózka zapewnia dziecku aktywne uczestnictwo w życiu. Wózek można złożyć w jednej chwili, co sprawia, że można zabrać dziecko na spacer, zakupy lub inne wyjścia rodzinne.

Patron Tom X-Country

Wózek spacerowy wyposażony w koła terenowe, które ułatwiają prowadzenie wózka po nierównym terenie. Przeznaczony jest dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Składany do przodu z możliwością przełożenia siedziska „twarzą” w stronę opiekuna. Wózek rośnie razem z dzieckiem dzięki możliwości regulowania wysokości oparcia oraz głębokości siedziska (w wózku regulowana jest wysokość oparcia oraz głębokość siedziska).