Komfortowe – stabilizujące plecy i głowę

Vermeiren v300 30

Konstrukcja wózka daje olbrzymie możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność już w wersji standardowej w myśl naszej idei przewodniej :wózek musi być spasowany do użytkownika a nie odwrotnie..Gwarancja jakości. V300 spełnia wysokie europejskie normy jakościowe dotyczące tego rodzaju sprzętu: TUV, CERAH itp. Nowoczesny wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30 stopni wykonanym z aluminium. Waga wózka 19 kg.

Vermeiren INOVYS 2

Wózek inwalidzki model Inovys został opracowany z myślą o zaspokojeniu Państwa oczekiwań w sektorze modeli o podwyższonym komforcie użytkowania. Konstrukcja wózka Inovys opiera się na stalowej kratownicy zapewniającej stabilność pojazdu i bezawaryjność eksploatacji przez długi czas. Możliwość uzyskania różnorodnych pozycji jego podzespołów zapewnia całkowite dopasowanie do użytkownika.

vermeiren eclips 30.

Wózek inwalidzki jest przeznaczony dla osób o ograniczonej zdolności lub braku zdolności chodzenia. Wózek przeznaczony jest do użycia wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Użytkownik może napędzać wózek samodzielnie lub może być popychany przez opiekuna.

Vermeiren  D200

Aluminiowy wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30 stopni. Konstrukcja wózka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność już w wersji standardowej w myśl naszej idei przewodniej :wózek musi być spasowany do użytkownika a nie odwrotnie.

MDH specjalny stabilizujący plecy i głowę

Komfortowy wózek ogólnego zastosowania dla osób nie pełnosprawnych, domowy, spacerowy o wszechstronnej funkcjonalności. Możliwość regulacji środka ciężkości wózka, szerokości siedziska, wysokości oparcia tułowia, regulacji zagłówka itp. oraz wykorzystane w produkcji wózka najwyższej jakości półprodukty czynią z tego wózka doskonałe urządzenie dla osób chcących aktywnie i komfortowo uczestniczyć w życiu codziennym.

MDH Specjalny głowa,plecy

Komfortowy wózek ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy, spacerowy o wszechstronnej funkcjonalności. Wózek dzięki możliwości zdemontowania górnej części oparcia wraz z zagłówkiem może służyć równie dobrze jako typowy wózek inwalidzki. Wózek posiada bardzo przydatny podwójny system hamowania, dzięki któremu pacjent może sam zareagować w przypadku konieczności zahamowania wózka.

Wózki inwalidzkie MDH Wózek inwalidzki, komfortowy, stabilizujący plecy i głowę Comfort VCWK7C

Komfortowy wózek ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy, spacerowy o wszechstronnej funkcjonalności.

MDH  Premium plecy głowa

Wózek inwalidzki służy do indywidualnego transportu, osób niepełnosprawnych po urazie rdzenia kręgowego, z porażeniem mózgowym, oraz z różnymi uszkodzeniami kończyn dolnych, chorobami nerwowo- mięśniowymi, po urazach mózgowo – czaszkowych czy dla pacjentów geriatrycznych. Przeznaczony jest również dla osób chcących aktywnie i komfortowo uczestniczyć w życiu codziennym.