Skutery

Vermeiren Mercurius 4

Dzięki temu modelowi jesteśmy w posiadaniu podstawowych cech takiego pojazdu: stabilność, styl i komfort, nadzwyczajna mobilność,wytrzymałość no i szybkość max.15 km/h. Perfekcyjny w pomieszczeniach i oczywiście swoje, walory wykorzystuje przede wszystkim w terenie. Dwa tryby pracy fast i slow (automatyczne ograniczenie prędkości)

Vermeiren Jupiter 4

Moc stabilność, styl i komfort, nadzwyczajna mobilność, wytrzymałość no i szybkość max.16 km/h. Perfekcyjny w pomieszczeniach i oczywiście swoje walory wykorzystuje przede wszystkim w terenie.

Vermeiren CERES 4

Wspaniały o dużych możliwościach skuter ,nowoczesny Design,agresywny wygląd idzie w parze z osiągami. 12km/h maksymalna prędkość jazdy. Jak na podstawowy model to imponujące. Duża moc wraz z szerokimi kołami pozwala na sprawne poruszanie się w terenie.

Vermeiren CARPO4 Limited

CARPO 4 w nowej nowoczesnej odsłonie . To bardziej dynamiczny wygląd i większy komfort oraz to co charakteryzuje ten skuter czyli: moc, stabilność, nadzwyczajna mobilność, wytrzymałość no i szybkość max.17 km/h. Perfekcyjny w terenie.

Venus 4 Vereiren

Wózki elektryczne VENUS 4 (zwane potocznie skuterami) przeznaczone są do samodzielnego poruszania się przez osoby mające problemy z chodzeniem

Saturnus 4 Vermeiren

Saturnus to niewielki skuter w przystępnej cenie adresowany do osób poszukujących zwrotnego i niezawodnego środka transportu. Rozmiary skutera doskonale sprawdzają się w czasie poruszania się po centrach handlowych i zatłoczonych deptakach. Stabilność i bezpieczeństwo zapewniają szerokie koła, oświetlenie oraz fotel z zagłówkiem.Perfekcyjny w pomieszczeniach i oczywiście w terenie.

Saphire Sunrise Medical

Skuter dla niepełnosprawnych Sterling Sapphire II zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.
Budowa pojazdu umożliwia bezpieczną i komfortową jazdę nawet osobie, która nigdy nie prowadziła pojazdu mechanicznego. Kierowanie takim urządzeniem nie wymaga posiadania żadnych uprawnień.

MEYRA ORTOCAR 415 SP II.

Skuter czterokołowy , który został zaprojektowany dla osób chcących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Obrotowe siedzenie ułatwia wsiadanie i zsiadanie, a regulowana kolumna kierownicy umożliwia dopasowanie jej położenia zwiększając pewność i komfort prowadzenia pojazdu. Z dużymi kołami i amortyzacją układu napędowego gwarantuje komfortową jazdę także na długich trasach. Sprosta wszystkim wymaganiom. Wózek posiada szerokie możliwości dopasowania do potrzeb użytkownika.

MEYRA ORTOCAR 315 SP II

Trójkołowa wersja skutera, który został zaprojektowany dla osób chcących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Obrotowe siedzenie ułatwia wsiadanie i zsiadanie, a regulowana kolumna kierownicy umożliwia dopasowanie jej położenia zwiększając pewność i komfort prowadzenia pojazdu. Z dużymi kołami i amortyzacją układu napędowego gwarantuje komfortową jazdę także na długich trasach. Sprosta wszystkim wymaganiom. Wózek posiada szerokie możliwości dopasowania do potrzeb użytkownika.

MEYRA Cityliner 415

Czterokołowy skuter, który wyróżnia się osiągami i wyjątkowym wyposażeniem. Został zaprojektowany dla osób chcących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dopasowanie do użytkownika dzięki szerokiej i płynnej regulacji kąta nachylenia oparcia, wysokości siedziska i podłokietników. Ułatwione wsiadanie, zsiadanie dzięki obrotowemu siedzisku i regulacji kolumny kierowniczej. Oświetlenie z migaczami i światłem stopu zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa nawet przy złych warunkach pogodowych.