Joystikowe

Vremeiren Sunny

SUNNY wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy składany dla dzieci.
Wyposażony w nowoczesną mikroprocesorową jednostkę sterującą , która ułatwia sterowanie wózkiem przy użyciu minimum siły. Konstrukcja wózka umożliwia łatwy i szybki sposób demontażu poszczególnych części i złożenie. Nawet małe auto nie stanowi problemu je¿eli chodzi o przestrzeń ładunkową.

Vermeiren Springer.

Dziecięcy wózek z napędem elektrycznym . Fantastyczne rozwiązanie zawieszenia kół tylnych i przednich oparte na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Prawdziwa frajda podczas jazdy po nierównym terenie.

Vermeiren Kiddie Power

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy składany dla dzieci. Wyposażony w mikroprocesorową jednostkę sterująca , która ułatwia sterowanie wózkiem przy użyciu minimum siły .

Vermeiren Forest Kids

FOREST kids to wersja wózka dla dzieci. Znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie.

OttoBock - Skippi

Otto Bock Skippi to dziecięcy wózek elektryczny oparty na ramie modelu A200 oraz na nowoczesnej elektronice. W kilka minut można go złożyć i schować w każdym małym samochodzie.

MDH PCBL 1220-1420 SCRUBY

MDH PCBL 1220-1420 SCRUBBY: szerokość siedziska: 12”, 14”, amortyzowana, aluminiowa rama, regulowana głębokość i szerokość siedziska…..

Invacare Mistral 3 junior.

Invacare Mistral 3 Junior jest prostym i praktycznym wózkiem elektrycznym, który zapewnia codzienną niezależność młodym użytkownikom.Jego sztywna odchylana regulowana na szerokość i wysokość od 30 do 36 cm podstawa siedzenia zapewnia całkowity komfort dzieciom i młodszym nastolatkom, czy to przymocowanym czy też nie.

Invacare dragon start junior

Wózek Dragon START junior jest kompaktowym wózkiem pokojowo-terenowym z zakresem szerokości siedzisk: 29 – 40 cm. Oprócz tego wózek posiada możliwość regulacji kąta nachylenia, głębokości i wysokości siedziska oraz kąta oparcia.

Vermeiren Tracer

Doskonały wózek z napędem elektrycznym do poruszania się w terenie. Wykonany zgodnie z najwyższymi normami co jest potwierdzone certyfikatami wydanymi przez jednostki certyfikacyjne większości krajów europejskich. Minimum wysiłku maksimum bezpieczeństwa Zawsze komfort .Profilowane siedzisko oraz oparcie gwarantuje duża wygodę siedzenia oraz doskonałą stabilizację. Nowa generacja silników 200/350W umożliwia płynna jazdę bez żadnych kłopotów, bezobsługowe baterie dostarczają wystarczającą ilość energii do pokonania w optymalnych warunkach odległości 35 km, łatwy i szybki mechanizm wyciągania baterii, dwie baterie 73Ah w oddzielnych obudowach ,rozsuwane podłokietniki sprawiają , że w zimie i na jesień kiedy trzeba cieplej się ubrać nie będzie za ciasno, amortyzowana rama nie pozwoli abyś czół dyskomfort podczas jazdy nawet po nierównym terenie,standardowo wyposażony w oświetlenie tylne i przednie.

Vermeiren Timix SU

Bardzo mocna , trwała i stabilna konstrukcja wózka terenowego jakim jest TIMIX, pozwala na wyposażenie go w opcję pionizacji , która płynnie pionizuje użytkownika. Szeroki pas piersiowy plus stabilizacja kolan umożliwia stabilne trwanie w pozycji wyprostowanej. Dla osób , dla których to podstawowe wyposażenie nie jest wystarczające oferujemy również zagłówek do stabilizacji głowy jak również peloty udowe do ustabilizowania miednicy. Podwójne metalowe kółka na których wspiera sie z przodu całość gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przy poruszaniu eis wózkiem w pozycji wyprostowanej.