Aluminiowe – lekkie

Wózki inwalidzkie aluminiowe – lekkie

Meyra Brix

Aktywny wózek dla dzieci o nowoczesnym, bardzo ciekawym wzornictwie. Poduszka tapicerka i rama zostały z integrowane w odcieniach: czerwona, żółta, niebieska, pomarańczowa. Stała, aluminiowa rama w trzech długościach mini, midi, maxi.

ZX3 MEYRA;

Składany krzyżakowy wózek aktywny, skierowany do szerokiej grupy użytkowników, ceniących jakość oraz parametry jezdne osiągane w przypadku wózków krzyżakowych. ZX3 posiada ramę aluminiową, składaną, odchylane podnóżki oraz system regulacji wysokości siedziska, zastosowane materiały oraz rozwiązania umożliwiły niską wagę- 10,5 kg i nowoczesny wygląd. Duży wybór koloru ramy (rzeczywista waga wózka uzależniona jest od jego konfiguracji).

Zippie Friend.

Jest to nowy standard w grupie wózków dziecięcych – dostępny w 4 szerokościach siedziska, 3 wysokościach oparcia, 3 kolorach…. i wielu innych opcjach i parametrach, które pozwalają zbudować wózek dostosowany do potrzeb młodego użytkownika.

Vermeiren V200

Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki V200 GO, wyprodukowany przez firmę Vermeiren, to wózek, który spełnia funkcję wózka aktywnego. Aluminiowy ochraniacz zamiast podłokietnika nie ogranicza dostępu do obręczy napędowych. Można go odchylić za oparcie , co ułatwia przesiadanie się z wózka.
Dostępna jest również wersja XL która pozwala na obciążenie do 175 kg.

Ventus otto bock

Od niezwykłych wyzwań po trudy codzienności: wózek Ventus spełnia wszystkie marzenia. Szeroki wybór kombinacji pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wózek do codziennych aktywności ze spawaną, lekką, metalową ramą został stworzony specjalne dla ciebie. Jest niezawodny, stabilny, kompaktowy i lekki – ma wszystko to, co powinien posiadać idealny wózek.

U2 Phantera

Jest nowoczesnym wózkiem aktywnym. Dzięki zwężonemu przodowi oraz ergonomicznemu kształtowi jest niewiarygodnie łatwa w manewrowaniu oraz jeździe. Wąski i cofnięty przód wózka pomaga utrzymać nogi i stopy w prawidłowym miejscu, ułatwia także manewrowanie w ciasnych miejscach oraz pozwala na bliższe ustawienie np. przy przesiadaniu.

TORNADO MTBWA1.

Wózek iwalidzki aktywny, lekki i estetyczyny, polskiego producenta – firmy MTB POLAND.Zaletą tego wózka jest szeroko rozwinięta możliwość konfiguracji ustawień wózka do potrzeb użytkownika w każdym stopniu sprawności, tak aby dostosować wózek do zwiększających się stopniowo umiejętności użytkownika.

TIMAGO-FS 908 LJQ

TIMAGO-FS 908 LJQ wykonany z lekkiej aluminiowej ramy wzmocnionej podwójnym krzyżakiem. Wyposażony w wytrzymałe siedzisko nylonowo – bawełniane z dodatkową poduszką i pasem stabilizującym. Podłokietniki z funkcja uchylania wykonane są w wersji profilowanej. Wózek wyposażony w funkcję szybkiego demontażu kół,posiada wygodne hamulce dla osoby prowadzącej, kółka anty-wywrotne. Podnóżki dostępne są w wersji uchylnej.

Timago TGR-R WA 163

TGR-R WA 163 posiada wytrzymałe siedzisko wykonane z tkaniny nylonowo – bawełnianej, dodatkową poduszkę oraz pas stabilizujący. Oparcie posiada funkcję regulacji siły napięcia za pomocą poprzecznych pasów. Podłokietniki wyciągane i uchylane wykonane w wersji profilowanej z ściętym brzegiem. Wózek wykonany z wzmocnionej aluminiowej ramy.

Thuasne-Classic Light

Solidny i lekki wózek, bardzo łatwy do kierowania. Łatwy do pchania. Koła i podnóżki wózka można szybko zdemontować. Rama ważąca jedynie 9 kg może być łatwo przenoszona bądź przewożona w samochodzie. Podłokietniki są uchylne do tyłu. Komfortowo wyściełane, ognioodporne siedzisko zapewnia komfort i bezpieczeństwo użycia.