Urządzenia do pionizacji

Pionizaztor Dynamiczny Activall Cross Akces Med

Pionizator dynamiczny ACTIVALL został zaprojektowany, aby
pomóc w rehabilitacji osób z niedowładem kończyn dolnych oraz
tułowia, umożliwiając przyjęcie pozycji stojącej i samodzielne
chodzenie. Lekka i stabilna podstawa, łatwość regulacji obejm biodrowej i piersiowej oraz solidne
zamknięcie, to tylko niektóre zalety pionizatora

Pionizator Statyczny Smart Akces Med

To łatwe w obsłudze, lekkie, a przy tym wytrzymałe i stabilne urządzenie, umożliwiające przyjęcie biernej pozycji stojącej. Łatwość obsługi pomaga rodzinie lub obsłudze szpitala w opiece nad pacjentem, zaś odpowiedni system zabezpieczeń, daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa, a zrazem swobodę ruchu w obrębie kończyn górnych.

Pionizator Statyczny Parapion Active Akces Med

Pionizator Statyczny Parapion Active z napędem ręcznym umożliwia samodzielne poruszanie się pacjenta w obrębie mieszkania, oddziału szpitalnego itp. Możliwość samodzielnego przemieszczania się w pozycji stojącej w PARAPIONIE active rewelacyjnie wpływa na psychikę pacjenta….

Pionizator Statyczny Lifter Akces Med

Zalecany dla pacjentów u których rozpoznano: Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie. Po urazach, po przebytych urazach czaszkowo mózgowych lub urazach kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego z niedowładami i porażeniami, szczególnie z niedowładami czterokończynowymi (jako etap procesu rehabilitacyjnego lub stałe zaopatrzenie ortopedyczne). Chorobowe lub naczyniowe uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego z niedowładami kończyn dolnych, niedowładami Continue Reading

Pionizator rehabilitacyjny ŻÓŁWIK Linguma

Pionizator jest wytwarzany w całości z materiałów ekologicznych i przyjaznych dla środowiska. Wykorzystanie w pionizatorze drewna, kolorowej tapicerki oraz wesołej postaci ŻÓŁWIKA sprawia iż dzieci chętniej korzystają z urządzenia. Pionizator jest zbudowany z masywnej konstrukcji, a jednocześnie bardzo łatwej w obsłudze.

Pionizator Rehabilitacyjny Słoń Linguma

Jest przeznaczony do czynnej rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Pionizator pozwala na samodzielne (ale pod nadzorem), bezpieczne stanie w urządzeniu, zabawę i edukację. Dzięki swojej prostocie PIONIZATOR „SŁOŃ” jest urządzeniem niezwykle cennym przy rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych w warunkach domowych, szpitalnych, ośrodkach rehabilitacyjnych, a prawidłowo wykorzystany może przyczynić się do znacznej poprawy jakości życia dzieci.

Pionizator rehabilitacyjny REHASUV Akces Med

Pionizator rehabilitacyjny REHASUV został zaprojektowany, aby pomóc w rehabilitacji osób z niedowładem kończyn dolnych oraz niedowładem tułowia, umożliwiając przyjęcie pozycji stojącej i samodzielne chodzenie.

Pionizator rehabilitacyjny PIESEK Linguma

Pionizator rehabilitacyjny „PIESEK”jest produkowany dla dzieci ze schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne siedzenie lub chodzenie. Służy do wstępnej pionizacji dzieci w pozycji siedzącej, stojącej oraz leżącej. Dzięki swojej wielofunkcyjności, bogatej regulacji i wyposażeniu kompleksowo uzupełnia proces rehabilitacji małego pacjenta. Pionizator jest wytwarzany w całości z materiałów ekologicznych i przyjaznych dla środowiska.