Ortezy kończyny dolnej

staw skokowy a

Orteza składa się z tutora wykonanego z oddychającej, elastycznej dzianiny, dzianinowy tutor posiada strefy o różnej kompresji dla poprawy stabilizacji stawu oraz zapobiegania obrzękom, zapewnia także odpowiednią kompresję tkanek miękkich w obrębie stawu skokowego

opaska na staw skokowy

Orteza składa się z tutora wykonanego z oddychającej, elastycznej dzianiny, dzianinowy tutor posiada strefy o różnej kompresji dla poprawy stabilizacji stawu oraz zapobiegania obrzękom, zapewnia także odpowiednią kompresję tkanek miękkich w obrębie stawu skokowego .

bucik

Orteza wzmocniona wyprofilowanymi fiszbinami zapewniającymi unieruchomienie stawu skokowego, sznurowanie dające możliwość lepszego dopasowania do stopy.

orteza skokowo-goleniowa

Orteza skokowo-goleniowa długa lub krótka o lekkiej, sztywnej i wytrzymałej konstrukcji, osłonięty zegar umożliwia ograniczenie zgięcia podeszwowego i grzbietowego w zakresie 0° – 45° co 15°, wypinana miękka wyściółka, zapięcie przy pomocy taśm, uniwersalne zaopatrzenie prawej i lewej kończyny.

but pneumatyczny

Przeciwdziałanie obrzękom i stabilizacja w przypadku: urazów tkanek miękkich okolicy stawu skokowego, stopy i dystalnej części goleni, skręceń stawu skokowego, śródstopia i stępu drugiego i trzeciego stopnia, doleczania stabilnych złamań okolicy stawu skokowego i śródstopia, po zabiegach operacyjnych w/w okolicy zmian zapalnych ścięgna Achillesa oraz ścięgien prostowników i zginaczy stopy Zastosowany system kontroli ciśnienia zapobiega Continue Reading

afo dynamic

Wykonana z włókna węglowego. Kształt zapewnia stabilność i funkcjonalne ustawienie stawu skokowego. Dzięki zastosowaniu wolnej strefy guza piętowego, orteza nie wywiera ucisku na najwrażliwsze części stopy, zezwalając na prawidłowe ruchy inwersji i ewersji guza piętowego.

afo

W przypadku osłabienia zgięcia grzbietowego orteza jest nieocenioną pomoc , wspierając aktywnie w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. Orteza powoduje uniesienie stopy w czasie wyprostu i ruchu do przodu.

rehab

Otwarta konstrukcja, dwie szyny boczne z dodatkowymi wzmocnieniami dla większej stabilizacji,szyny boczne dostosowane do anatomicznych kształtów kończyny, możliwość regulacji zakresu zgięcia (od 0° do 105°, co 15°) i wyprostu (-15° do 90°, co 15°),płynna regulacja długości szyny, możliwość adaptacji obwodowej ortezy.

Orteza typu otwartego wykonana z nowoczesnej dzianiny dystansowej airX (elastyczna, oddychająca),wycięcie na rzepkę boczną stabilizację zapewniają policentryczne stalki, zapobiegają one także przed przeprostem, system poprzecznych pasów dociągowych o przeciwnym przebiegu, możliwość regulacji kąta zgięcia Podostre i przewlekłe zespoły bólowe związane z przeciążeniami i mikrourazami aparatu więzadłowo-mięśniowego choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego i związana z nią niestabilność Continue Reading

innowator

Dwuszynowa boczna stabilizacja, lekka, otwarta konstrukcja zapobiegająca otarciom i odparzeniom skóry, taśmy stabilizujące samoprzyczepne, łatwy w obsłudze monocentryczny zamek