Schodołazy

Vimec T-09

Vimec TO9 to jeden z najbardziej popularnych schodołazów gąsienicowych na polskim rynku. Urządzenie służy do transportu osób na wózkach inwalidzkich po schodach. Stabilność jazdy zapewnia szeroka gąsienica.

Sunwa Trepenkuli

Schodołaz gąsienicowy Treppenkuli to urządzenie służące do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach po schodach. Urządzenie może być zastosowane w większości używanych obecnie wózków. Idealny do stosowania przy likwidacji barier w budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniach.

Liftkar PT Uni

Liftkar PT Uni jest schodołazem, na który najeżdża się wózkiem inwalidzkim. Pasuje do niego 99% wózków produkowanych na świecie. Jest niesłychanie łatwo najechać na niego wózkiem tyłem, zabezpieczyć oparcie wózka i pokonywać schody. Schodołaz PT Uni jest dostępny w dwóch modelach: 130 i 160 co oznacza możliwą dopuszczalną wagę pasażera wraz z wózkiem inwalidzkim.

LIFTKAR PT Plus

Schodołaz kroczący liftkar PT – Plus, to urządzenie w standardzie wyposażone o wózek inwalidzki, specjalnie przystosowany. Całość mieści się do bagażnika samochodowego. PT plus pozwala osobom z problemami w poruszaniu się osiągnąć nową jakość. Schodołaz wyposażony jest w specjalny system hamowania, uniemożliwiający zsunięcie się ze stopnia.

Liftkar PT

Schodołaz kroczący liftkar PT outdoor, Jest to specjalny schodołaz do transportowania pacjentów. Posiada koła o średnicy 200 mm i oś 297 mm.
Świetnie sprawdza się na stromych i krętych schodach to jeden z najmniejszych schodołazów na polskim rynku.

JOLLY

Schodołaz gąsienicowy JOLLY to bardzo nowoczesny i bezpieczny sposób na sprowadzenie osoby niepełnosprawnej na wózku po schodach. Jego główną zaletą jest niebrudząca i zabudowana pod estetyczną obudową gąsienica przez co urządzenie jest jednym z najbezpieczniejszych w swojej klasie.