Podnośniki

Vermeiren Eagle 620

Podnośniki do łatwego transportu i podnoszenia pacjentów. model620przeznaczony dla pacjentów o wadze do150 kg i model 625 dla pacjentów o wadze do 175 kg . Podnośniki działają automatycznie na pilota , wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK gwarantują płynne i bezproblemowe działanie

Vermeiren Albatros

Albatros to urządzenie do pionizacji. Podnosi pacjenta z pozycji siedzącej do wyprostowanej. Pozycja wyprostowana jest naturalną postawą człowieka , podczas której narządy wewnętrzne człowieka pracują najwydajniej. Urządzenie wykorzystywane jest również do transferu osób z wózka lub łóżka do toalety w pozycji wyprostowanej.

Sunrise Medical Sunlift

Linia podnośników Sunlift składa się z czterech modeli: MICRO, MINI, MIDI i MAJOR. Wszystkie modele cechuje wyjątkowa wytrzymałość, dzięki zaawansowanym łączeniom części składowych, a duża pojemność akumulatora pozwala na dłuższą pracę podnośnika (do 60 cykli).

Wyposażenie łazienek Podnośnik pionizujący JAMES

James to podnośnik służący do elektrycznej pionizacji pacjenta. Cały proces odbywa się za pomocą pilota sterującego, który jest w zestawie. Istnieje możliwość doposażenia podnośnika o ramię nośne, dzięki któremu otrzymujemy dwa w jednym ( podnośnik pionizujący i podnośnik transportowo – kąpielowy).

Podnośnik sufitowy POCKET jest najbardziej uniwersalnym podnośnikiem na rynku, dzięki systemowi przewieszania, można wykorzystać go praktycznie wszędzie. Podnośnik jest zaprojektowany aby sprostać całemu zakresowi potrzeb w domach prywatnych i domach opieki.

Podnośnik  MEVA lifter

MEVA LIFTER jest podnośnikiem stacjonarnym naściennym. Doskonale nadaje się dla osób mających trudności ze wstawaniem i przemieszczaniem się. Dzięki małym gabarytom, można go zamontować praktycznie wszędzie, w małych łazienkach i niewielkich pomieszczeniach. W standardzie dwa komplety mocowań (na dwa punkty zawieszenia np. łazienka i sypialnia).

Podnośnik Hoyer Pool - Butler.

Model podstawowy wykonany został na szynie, która pasuje do basenu na głębokość 135 cm. Możliwe jest wydłużenie teleskopowe prowadnicy siedzenia do 260 cm maximum.

Podnośnik   Lifter

LIFTER jest podnośnikiem sufitowym, kasetowym. Doskonale nadaje się dla osób mających trudności ze wstawaniem i przemieszczaniem się. Dzięki małym gabarytom, można go zamontować praktycznie wszędzie, niezależnie od rodzaju stropu. W standarzie z trzymetrową szyną, ładowarką i pilotem oraz uchwytami montażowymi do zamontowania do stropu. Podnośnik Lifter to KOMFORT i NIEZALEŻNOŚĆ

Meyra Sito

Ułatwia podniesienie osoby zarówno z pozycji leżącej (nawet na podłodze), jak również siedzącej (np. na wózku, krześle) może być zastosowany w wielu sytuacjach odciąża kręgosłup i plecy.

Meyra Capri

Podnośnik Capri umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść lub wyjść z wanny, składa się z 3 części dla jego łatwego montażu i demontażu