Krzesełka schodowe

Thyssen Krupp Flow

FLOW to krzesełko schodowe dla osób mających problemy z poruszaniem się. Jego główną zaletą jest szerokie zastosowanie, dzięki systemowi giętych szyn. Krzesełko to można zamontować praktycznie na każdych schodach, nawet bardzo stromych.

Home Glide

HOMEGLIDE to nowoczesne, bardzo estetyczne krzesełko schodowe na prostej szynie. Jego główną zaletą jest prostota użytkowania i małe gabaryty. Krzesełko świetnie nadaje się do użytku domowego jak i w różnego rodzaju placówkach. Obsługa odbywa się za pomocą Joystica sterujące w podłokietniku lub pilotów sterujących, dołączonych w zestawie.

ACORN Superglide 120 zewnętrzne

ACORN Superglide w wersji zewnętrznej jest idealnym rozwiązaniem dla schodów zewnętrznych jak na ogród, taras, garaż czy schody frontowe. Wersja zewnętrzna jest popularna dla tych, którzy mają szczęście mieszkać przy plaży ponieważ krzesełko jest doskonale chronione przed niszczycielskim działaniem słonego powietrza.

ACORN Superglide 120 wewnętrzne

Krzesełko ACORN Superglide to wygodne i proste rozwiązanie dla osób mających trudności z pokonywaniem schodów. Należy do najnowocześniejszych produktów tego typu dostępnych na rynku. Krzesełko to zostało zaprojektowane głównie z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika.