Foteliki Rehabilitacyjne

Thomashilfen Recaro Monza Reha

Fotelik Recaro Monza Reha to wyrób zaprojektowany z myślą o dzieciach i zapewnieniu im maksymalnego komfortu podróży oraz niezbędnego bezpieczeństwa, chroniąc przed konsekwencjami kolizji czy nieprzewidzianych zdarzeń na drodze, również w przypadku niepełnosprawności użytkownika. Zintegrowane z siedziskiem oparcie rozkłada się do pozycji spoczynkowej, a bezpieczeństwo małego pasażera zapewnia 5-punktowy pas wraz z miękkim klinem oraz zestawem pelot pozycjonujących.

Thomashilfen  Recaro Expert Plus Reha

Fotelik przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 do 22 kilogramów. Dzięki zastosowaniu specjalnego uchwytu z tyłu oparcia dla 3-punktowego pasa samochodowego jest bardzo łatwy w montażu. Fotelik posiada wszystkie niezbędne dla dziecka peloty pozycjonujące, zapewniające prawidłową pozycję podczas jazdy. Wyposażony w 5-punktowy pas bezpieczeństwa oraz system do ustalenia pozycji półleżącej (spoczynkowej). Posiada grupę ECE I zatwierdzoną według Bieżących Norm ECE R 44/04.

Patron Monterey

Monterey to specjalnie zaprojektowany fotelik samochodowy dla dzieci z niepełnosprawnością.

BeSafe, iZi Up Handicap

Montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych na lub bez bazy obrotowej, która bardzo ułatwia umieszczenie dziecka w foteliku. Handicap pozwala bezpiecznie podróżować w nim dzieciom o wysokości nawet do 135 cm. Oprócz wewnętrznego systemu pasków zabezpieczających, zawsze zabezpieczaj fotelik BeSafe iZi Up Handicap 3-punktowym pasem bezpieczeństwa.