Artykuły sanitarne

uchwyty

Linia uchwytów naściennych wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego o średnicy 32mm, które charakteryzuje wysoka wytrzymałość. Uchwyty posiadają na całej powierzchni roboczej rowki antypoślizgowe dla zapewnienia bezpieczeństwa chwytu mokrą ręką.

ławka nawannowa

Ławeczka nawannowa składa się z lekkiej i wytrzymałej, anodowanej ramy aluminiowej oraz siedziska wykonanego z tworzywa. Odpowiedni profil ramy umożliwia jej stabilne umocowanie na boczny brzegach wanny. Różne rozmiary pozwalają na dostosowanie szerokości ławeczki do każdego rodzaju wanny.

krzesło prysznicowe

Krzesło prysznicowe z przymocowaniem do ściany ma bardzo mocną konstrukcję, jest stabilne i wytrzymuje obciążenie nawet powyżej 100 kg. Siedzisko przeznaczone jest dla osób starszych lub niepełnosprawnych mających trudności w samodzielnych czynnościach higienicznych. Konstrukcja krzesełka umożliwia montaż na ścianie.

kaczka damska

Kaczka sanitarna damska/męska ułatwia opiekę nad pacjentem zmuszonym stale przebywać w łóżku. Pozwala na załatwienie potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej lub pół siedzącej.

basen sanitarny

Basen sanitarny jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci do załatwiania potrzeb fizjologicznych w pozycji leżącej bądź półleżącej. Wyposażony w wygodny uchwyt i szczelną przykrywkę zapobiegającą wylewaniu się cieczy. Jest wygodny w użyciu oraz łatwy w utrzymaniu w czystości.